KAUBA KOHALETOIMETAMINE JA TAGASTUSED

 

Meie e-poes tehtud tellimuse kättesaamiseks on järgmised võimalused: 

  • Itella SmartPOST pakiautomaadid üle Eesti. 
  • Itella SmartKULLERi teenus üle Eesti.
  • Omniva pakiautomaadid üle Eesti.
  • Ziticity Tallinnas.

Laos olevad tooted saadame välja harilikult 1-3 tööpäeva jooksul, enamasti juba samal või järgmisel tööpäeval. Suured tellimused eeldavad ettetellimisaega vähemalt 2 nädalat ning tarne kiirus erineb toodete lõikes. Täpsem info on tootekirjelduses. Kui pakk on meie poolt teele pandud, saate tellimuse tegemise hetkel sisestatud e-posti aadressile ka vastava teate.

Pärast kauba üleandmist sõltub edasine kohalejõudmise aeg transporditeenuse pakkujast.

Kuigi teeme omalt poolt kõik, et teie tellimus jõuaks kohale võimalikult kiiresti, ei saa me vastutada viivituste eest, mille on põhjustanud transporditeenuse pakkuja.

Palun arvestage, et näiteks jõulueelsel ajal võib pakkide liikumine olla tavapärasest aeglasem!

Teenuse eest tasumisel laekub kinnitus koheselt sisestatud e-mailile.

 

Vastavalt seadusele on tarbijal õigus lepingust taganeda ja kaup tagastada 14 päeva jooksul alates tellitud kauba kättesaamisest. Tagastusõigus kehtib ainult kasutamata ja rikkumata pakendis tagastatud kaubale.

Tagastame teile kauba eest tasutud summa ja algse kättetoimetamise postikulu 3 päeva jooksul hetkest, mil tagastatud kaup jõudis meie juurde tagasi. Kauba tagastamise saatmiskulu kannab tarbija. Müüja ei hüvita tagasisaatmise kulusid.

Teade tellimusest taganemise kohta saatke palun e-posti aadressile jon@kiitus.ee, kaubad tagastage aadressile Hingetarkus OÜ, aadressiga Lapi, Kõrkvere, Saaremaa.

 

Kui teieni jõudis vale toode või on kaup saanud transpordi käigus kahjustada, siis palun võtke ühendust siiras@kiitus.ee.